Custom Search (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Depth
pl: Głębokość

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Text
pl: Tekst

en: Advanced search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Block
pl: Blok

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Filter
pl: Filtr

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Position
pl: Pozycja

en: Close
pl: Zamknij

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Languages
pl: Języki

en: Info
pl: Informacja

en: Criteria
pl: Kryteria

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Image path
pl: Ścieżka obrazka

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Containing any of the words
pl: Zawiera którekolwiek ze słów

en: Containing the phrase
pl: Zawiera wyrażenie

en: Containing none of the words
pl: Nie zawiera żadnego ze słów

en: Or
pl: Lub

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Phrase
pl: Fraza

en: Search this site
pl: Wyszukiwanie w witrynie

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Advanced search form
pl: Formularz zaawansowanego wyszukiwania

en: Selector type
pl: Typ selektora

en: Label text
pl: Tekst podpisu

en: Above results
pl: Nad wynikami

en: Below results
pl: Pod wynikami

en: Filter the results
pl: Filtruj wyniki

en: Search page
pl: Przeszukaj stronę

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
pl: Przykłady: <code>@implicit-public-file</code> (dla pliku w katalogu publicznym), <code>@explicit-file</code>, lub <code>@local-file</code>.

en: Region for @title
pl: Region dla @title
