Custom Search (8.x-1.0-beta7) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Depth
ml: ആഴം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Info
ml: വിവരം
