Custom Search (8.x-1.0-beta8) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Depth
ar: العمق

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: Region
ar: المنطقة

en: Display
ar: العرض

en: Text
ar: نص

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: Paths
ar: مسارات

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Block
ar: الصندوق

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Filter
ar: انتقاء

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Position
ar: الوضع

en: Close
ar: إغلاق

en: Languages
ar: اللغات

en: Info
ar: معلومات

en: Display label
ar: عرض اللافتة

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Containing any of the words
ar: تحتوي على أي من الكلمات

en: Containing the phrase
ar: تحتوي على العبارة

en: Containing none of the words
ar: لا تحتوي على الكلمات

en: Or
ar: أو

en: Element
ar: عنصر

en: Search this site
ar: ابحث في هذا الموقع

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Search page
ar: صفحة البحث

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
