Custom Search (8.x-1.0-beta8) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
