Custom Search (8.x-1.0-beta9) - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Depth
nl: Diepte

en: Path
nl: Pad

en: Region
nl: Gebied

en: Display
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Paths
nl: Paden

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Block
nl: Blok

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Position
nl: Positie

en: Close
nl: Sluiten

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Languages
nl: Talen

en: Display label
nl: Label weergeven

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Or
nl: Of

en: Taxonomy: @name
nl: Taxonomie: @name

en: Search this site
nl: Zoek door deze site

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: Label text
nl: Labeltekst

en: Search page
nl: Zoekpagina

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
nl: Voorbeelden: <code>@implicit-public-file</code> (voor een bestand in het publieke bestandssysteem), <code>@explicit-file</code>, of <code>@local-file</code>.

en: - Not specified -
nl: - Niet gespecificeerd -

en: Region for @title
nl: Gebied voor @title
