Custom Search (8.x-1.0-beta9) - en to hu translation catalogue (61 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Depth
hu: Mélység

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: Region
hu: Régió

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Text
hu: Szöveg

en: Search for
hu: Keresés

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Block
hu: Blokk

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Filter
hu: Szűrő

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Close
hu: Bezár

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Info
hu: Infó

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Or
hu: Vagy

en: Popup
hu: Felugró

en: Element
hu: HTML elem

en: Taxonomy: @name
hu: Taxonómia: @name

en: Search this site
hu: Keresés a webhelyen

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: Custom Path
hu: Egyedi elérési út

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: Custom Search
hu: Egyedi keresés

en: Advanced search form
hu: Haladó keresés űrlap

en: Label text
hu: Címke szövege

en: Search page
hu: Keresési oldal

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
hu: Példák: <code>@implicit-public-file</code> (egy fájlhoz a nyilvános fájlrendszerben), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.

en: - Not specified -
hu: – Nincs megadva –

en: Region for @title
hu: @title régiója
