Custom View Filters (2.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Until
cy: Tan
