Custom View Filters (2.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Single
tr: Tekli

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Views
tr: Görünümler

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: SW
tr: GB

en: Until
tr: şu ana kadar

en: Since
tr: Başlangıç
