Custom View Filters (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ
