Custom View Filters (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Single
hu: Egyszeres

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Views
hu: Nézetek

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: SW
hu: DNY
