Custom View Filters (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Single
de: Einfach

en: Multiple
de: Mehrfach

en: Views
de: Ansichten

en: All
de: Alle

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Until
de: Bis

en: ALL
de: ALLE

en: Since
de: Seit
