Custom View Filters (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Single
ja: 1つ

en: Multiple
ja: 複数

en: Views
ja: ビュー

en: All
ja: すべて

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Until
ja: まで
