Custom View Filters (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Single
pt: Único

en: Multiple
pt: Múltiplo

en: All
pt: Todos

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: SW
pt: SO

en: Until
pt: Até

en: Since
pt: Desde
