LoginRadius Customer Identity and Access Management (5.2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Text
ur: متن

en: String
ur: سطر

en: Boolean
ur: بولین
