LoginRadius Customer Identity and Access Management (8.x-3.16) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Submit
ru: Отправить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Text
ru: Текст

en: Only site administrators can create new user accounts.
ru: Только администраторы могут создавать новые учётные записи пользователей.

en: API Key
ru: Ключ API

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: State
ru: Состояние

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: String
ru: Строка

en: City
ru: Город

en: Full name
ru: Полное имя

en: Birthday
ru: День рождения

en: Activation
ru: Активация

en: Debug
ru: Отладка

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ru: Благодарим за желание создать учётную запись на нашем сайте. Ваша заявка сейчас отправлена на утверждение администратору сайта.<br /> Приветственное сообщение с дальнейшими инструкциями было выслано на ваш электронный адрес.

en: Change Password
ru: Сменить пароль

en: Long text
ru: Длинный текст

en: Connected
ru: Подключено

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the email.
ru: Инструкции по сбросу пароля будут отправлены на %email. Вы должны выйти, чтобы воспользоваться ссылкой для сброса пароля в электронном письме.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
ru: Приветственное сообщение с дальнейшими инструкциями было отправлено новому пользователю <a href=":url">%name</a>.
