LoginRadius Customer Identity and Access Management (8.x-3.8) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Submit
hi: जमा करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Country
hi: देश

en: Text
hi: लेख

en: Only site administrators can create new user accounts.
hi: नये प्रयोक्ता खाते केवल साइट-प्रबंधक ही बना सकता है।

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Debug
hi: डिबग

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
