DALIM ES CMS Connector (1.0.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Dimensions
he: מימדים

en: File size
he: גודל קובץ

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Configuration
he: הגדרות

en: Reference
he: רפרנס

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: No link
he: אין קישור

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון

en: Search...
he: חיפוש...
