DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.2.0) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Event
nl: Evenement

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Create
nl: Aanmaken

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Comment
nl: Reactie

en: Success
nl: Succes

en: Desc
nl: Aflopend

en: Weeks
nl: Weken

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Change
nl: Wijzigen

en: published
nl: gepubliceerd

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Reference
nl: Referentie

en: Processed
nl: Verwerkt

en: Apply
nl: Toepassen

en: Seen
nl: Bekeken

en: Form
nl: Formulier

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Years
nl: Jaren

en: deleted
nl: verwijderd

en: Notification
nl: Melding

en: Config
nl: Instellen

en: Delivered
nl: Afgeleverd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Payload
nl: Inhoud

en: Silent
nl: Stil

en: Asc
nl: Oplopend

en: Create event
nl: Evenement aanmaken
