DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.2.18) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: updated
hy: թարմացում

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: published
hy: հրատարակված

en: Topic
hy: Թեմա

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
