DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.2.6) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Log
te: చిట్టా

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Change
te: మార్చు

en: published
te: ప్రచురితం

en: Topic
te: విషయం

en: Months
te: నెలలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
