DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Log
ur: لاگ

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
