DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.3.1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Log
ml: ലോഗ്

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
