DANSE Drupal - Audit - Notification - Subscription - Event (2.3.1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Topic
ne: विषय
