Dark Awesome (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Contact
fa: تماس

en: Location
fa: مکان

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم
