Dark Awesome (1.2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Location
ro: Locaţia

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Site logo
ro: Logo sit

en: Footer first
ro: Primul subsol

en: Footer second
ro: Al doilea subsol

en: Footer third
ro: Al treilea subsol
