Dashboard Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Custom
ne: मनचाहिदो
