Dashboards with Layout Builder (2.0.0-beta13) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: edit
az: redaktə et

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Layout
az: Şablon

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Comment
az: Şərh

en: Count
az: Say

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Hour
az: Saat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Comment count
az: Şərh sayı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: Show description
az: Təsviri göstərin

en: All content
az: Bütün kontent
