Dashboards with Layout Builder (2.0.0-beta13) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Layout
gl: Disposición

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Comment
gl: Comentario

en: Count
gl: Contar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Navigation
gl: Navegación

en: Users
gl: Usuarios

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Today
gl: Hoxe

en: Period
gl: Periodo

en: Hour
gl: Hora

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Post date
gl: Data de envio

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
