Dashboards with Layout Builder (2.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Count
lt: Skaičius

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Users
lt: Nariai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Hour
lt: Valanda

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Errors
lt: Klaidos

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Last seven days
lt: Paskutinių septynių dienų

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: All content
lt: Visas turinys

en: Weight for @title
lt: @title svoris
