Data Pipelines (1.0.0-alpha24) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Log
ur: لاگ

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت
