Data Policy (2.0.3) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Read more
he: קראו עוד

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: Changed
he: השתנה

en: Edit page
he: ערוך דף

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Delete page
he: מחק דף

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Entities
he: ישויות

en: Add new entity
he: הוספת יישות חדשה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.
