Data Policy (2.0.3) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: here
lt: čia

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: About
lt: Apie

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
