Data Policy (2.0.7) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Entities
az: Entitilər
