Data Policy (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: here
ca: aquí

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual

en: Changed
ca: Canviat

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Entities
ca: Entitats

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
