Data field (1.0.11) - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: list
sr: листа

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Month
sr: Месец

en: Color
sr: Боја

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Rows
sr: Редови

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Direction
sr: Смер

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Unsigned
sr: Неозначен

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
