Data field (1.0.21) - en to ne translation catalogue (55 entries)

en: list
ne: सूची

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: yes
ne: हो

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Email
ne: ईमेल

en: no
ne: हैन

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Normal
ne: साधारण

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Medium
ne: माध्यम

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Direction
ne: दिशा

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
