Data field (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (167 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Small
lt: Mažas

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: never
lt: niekada

en: Text
lt: Tekstas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Email
lt: El. paštas

en: no
lt: ne

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Area
lt: Plotas

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Normal
lt: Normalus

en: N/A
lt: N/D

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Line
lt: Eilutė

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Serial
lt: Serija

en: Week
lt: Savaitė

en: Table
lt: Lentelė

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: String
lt: Eilutė

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Template
lt: Šablonas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Key
lt: Raktas

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Limit
lt: Limitas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Caption
lt: Antraštė

en: characters
lt: simboliai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Charts
lt: Grafikai

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Above
lt: Virš

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Space
lt: Tarpas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Step
lt: Žingsnis

en: Time ago
lt: Prieš

en: Direction
lt: Kryptis

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainiu formatu.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje slankaus kablelio formatu.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Table of files
lt: Failų lentelė

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Invisible
lt: Nematomas

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Nothing
lt: Nieko

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Relative default value
lt: Santykinė numatytoji reikšmė

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: Default date
lt: Numatyta data

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: Autocomplete (Tags style)
lt: Automatiškai pasibaigiantis (Raktažodžių stilius)

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Choose the type of date to create.
lt: Pasirinkite kuriamos datos tipą.

en: Set a default value for this date.
lt: Pasirinkite šio laukelio numatytąją datą.

en: "On" label
lt: "Įjungta" žymė

en: "Off" label
lt: "Išjungta" žymė

en: Link to URI
lt: Saitas į URI

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Field settings (@on_label / @off_label)
lt: Laukelio nustatymai (@on_label / @off_label)

en: Trimmed limit
lt: Sutrumpinimo limitas

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
lt: Jei įžanga nenustatyta, sutrumpintas %label laukelis baigsis pilnu sakiniu prieš pasiekiant simbolių limitą.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
lt: Sutrumpinimo limitas: @trim_length simbolių

en: Future format
lt: Ateities formatas

en: Past format
lt: Praeities formatas

en: Past date: %display
lt: Praeities data: %display

en: Date format: @date_format
lt: Datos formatas: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
lt: Savitas datos formatas: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone
