Data field (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (165 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Small
sk: Malé

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: never
sk: nikdy

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Attachment
sk: Príloha

en: Email
sk: E-mail

en: no
sk: nie

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Area
sk: Oblasť

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Normal
sk: Normálny

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Line
sk: Riadok

en: Scale
sk: Škálovať

en: Medium
sk: Stredná

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Serial
sk: Sériový

en: Week
sk: Týždeň

en: Table
sk: Tabuľka

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: String
sk: Reťazec

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Rows
sk: Riadky

en: Clone
sk: Klonovať

en: Template
sk: Šablóna

en: Hidden
sk: Skryté

en: Key
sk: Kľúč

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Caption
sk: Popis

en: characters
sk: znaky

en: Show field
sk: Ukázať pole

en: Reference
sk: Referencia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Unformatted
sk: Neformátovaný

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Select
sk: Zvoľte

en: Toggle
sk: Prepínať

en: Above
sk: Nad

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Trimmed
sk: Skrátený

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Check boxes/radio buttons
sk: Zaškrtávacie polia/prepínacie tlačidlá

en: Single on/off checkbox
sk: Jedno zaškrtávacie pole zapnuté/vypnuté

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: Space
sk: Medzera

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Column
sk: Stĺpec

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Step
sk: Krok

en: Time ago
sk: Pred

en: Direction
sk: Smer

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Comma
sk: Čiarka

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: URL to file
sk: URL adresa súboru

en: Text format
sk: Textový formát

en: Remove column
sk: Odstrániť stĺpec

en: Remove row
sk: Odstrániť riadok

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: Unsigned
sk: Bez znamienka

en: Field types
sk: Typy polí

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme čísla s pevnou desatinnou čiarkou.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme čísla s plávajúcou desatinnou čiarkou.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.

en: Generic file
sk: Generický súbor

en: Table of files
sk: Tabuľka súborov

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Nothing
sk: Nič

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: Unformatted list
sk: Neformátovaný zoznam

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode

en: Autocomplete (Tags style)
sk: Automatické dokončenie (značky)

en: Datetime Timestamp
sk: Dátum a čas (timestamp)

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov

en: This must be an external URL such as %url.
sk: Hodnota musí byť externá URL adresa, napríklad %url.

en: Step: @step
sk: Krok: @step
