Data field (2.0.2) - en to gl translation catalogue (163 entries)

en: list
gl: lista

en: weight
gl: peso

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Small
gl: Pequeno

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Refresh
gl: Actualizar

en: never
gl: nunca

en: Text
gl: Texto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Attachment
gl: Anexo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: no
gl: non

en: Separator
gl: Separador

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Area
gl: Área

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Off
gl: Desactivado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Custom
gl: Personalizado

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Mode
gl: Modo

en: N/A
gl: N/D

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Maximum
gl: Máximo

en: Line
gl: Liña

en: Scale
gl: Escala

en: Medium
gl: Medio

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Serial
gl: Número de serie

en: Week
gl: Semana

en: Table
gl: Táboa

en: List type
gl: Tipo de lista

en: String
gl: Cadea

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Rows
gl: Filas

en: Clone
gl: Clonar

en: Template
gl: Modelo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Key
gl: Clave

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Limit
gl: Límite

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Caption
gl: Lenda

en: characters
gl: caracteres

en: Reference
gl: Referencia

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Reverse
gl: Invertido

en: Unformatted
gl: Sen formato

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Ok
gl: Correcto

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Above
gl: Enriba

en: Trimmed
gl: Recortado

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: Float
gl: Coma flotante

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Precision
gl: Precisión

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
gl: O número total de díxitos que se almacenan na base de datos, incluiendo os situados a dereita do decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
gl: O número de díxitos á dereita da coma.

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Check boxes/radio buttons
gl: Caixas de comprobación/Botóns de selección

en: Single on/off checkbox
gl: Caixas de selección sixelas activo/desactivado

en: Text area (multiple rows)
gl: Área de texto (varias filas)

en: Space
gl: Espazo

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Search content
gl: Buscar contido

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Column
gl: Columna

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Step
gl: Paso

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: Direction
gl: Dirección

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Boolean
gl: Booleano

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Comma
gl: Coma

en: Current date
gl: Data actual

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Date and time
gl: Data e hora

en: URL to file
gl: URL do ficheiro

en: Text format
gl: Formato do texto

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
gl: Este campo almacena un número na base de datos nun formato decimal fixo.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
gl: Este campo almacena na base de datos un número en formato de coma flotante.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
gl: O valor mínimo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
gl: O valor máximo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un máximo.

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
gl: Subdirectorio opcional dentro do destino de subidas onde se almacenarán os arquivos. Non escriba barras nin o inicio nin o final.

en: Generic file
gl: Arquivo genérico

en: Table of files
gl: Táboa de arquivos

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: no preview
gl: sen vista previa

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.

en: Date type
gl: Tipo de data

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Thousand marker
gl: Indicador de millares

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Nothing
gl: Nada

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: Unformatted list
gl: Lista sen formato

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade

en: Show label
gl: Amosar etiqueta

en: Apostrophe
gl: Apóstrofe
