Data field (2.0.4) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: list
sq: lista

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Time
sq: Ora

en: URL
sq: Adresa URL

en: never
sq: asnjëherë

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: no
sq: jo

en: Url
sq: Adresa Url

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Medium
sq: Mesatar

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: String
sq: Vargu

en: Above
sq: Sipër

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës

en: Search content
sq: Kërko materiale

en: Direction
sq: Orientimi

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: - Select a field type -
sq: - Zgjidh llojin e fushës -
