Data field (2.0.6) - en to af translation catalogue (48 entries)

en: list
af: lys

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: weight
af: gewig

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: never
af: nooit

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Normal
af: Normaal

en: Table
af: Tabel

en: Show
af: Vertoon

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde

en: Field settings
af: Veldverstellings

en: Direction
af: Rigting

en: Text format
af: Teksformaat
