Data field (2.0.6) - en to cs translation catalogue (224 entries)

en: list
cs: seznam

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Password
cs: Heslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: Small
cs: Malý

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: Refresh
cs: Obnovení

en: never
cs: nikdy

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Total
cs: Celkem

en: Attachment
cs: Příloha

en: Add another
cs: Přidat další

en: Email
cs: E-mail

en: no
cs: ne

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Area
cs: Oblast

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Off
cs: Vypnuto

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Line
cs: Řádek

en: Medium
cs: Střední

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Week
cs: Týden

en: Table
cs: Tabulka

en: List type
cs: Typ seznamu

en: String
cs: Řetězec

en: Last
cs: Poslední

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Rows
cs: Řádky

en: Clone
cs: Klonovat

en: Template
cs: Šablona

en: Hidden
cs: Skryté

en: Show
cs: Ukázat

en: Key
cs: Klíč

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: First
cs: První

en: Select list
cs: Seznam

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Caption
cs: Popisek

en: characters
cs: znaky

en: Show field
cs: Zobrazit pole

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Charts
cs: Grafy

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Select
cs: Vybrat

en: Toggle
cs: Přepnutí

en: Above
cs: Nad

en: Trimmed
cs: Oříznuté

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Precision
cs: Přesnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
cs: Celkový počet míst pro ukládání do databáze, včetně míst za desetinnou čárkou.

en: The number of digits to the right of the decimal.
cs: Počet míst za desetinnou čárkou.

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: Allowed values
cs: Povolené hodnoty

en: Check boxes/radio buttons
cs: Zaškrtávací políčka/přepínače

en: Single on/off checkbox
cs: Zaškrtávací pole ano/ne

en: Text area (multiple rows)
cs: Textová oblast (více řádků)

en: Space
cs: Mezera

en: Telephone
cs: Telefon

en: Columns
cs: Sloupce

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Column
cs: Sloupec

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Time ago
cs: Čas před

en: Direction
cs: Směr

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: of
cs: z

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Comma
cs: Čárka

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: URL to file
cs: URL adresa k souboru

en: Number field
cs: Číselné pole

en: Text format
cs: Formát textu

en: - Select a field type -
cs: - Vyberte typ pole -

en: Unsigned
cs: Bez znaménka

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: Field types
cs: Typy polí

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
cs: Pole ukládá číslo do databáze jako číslo s pevným počtem desetinných míst.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
cs: Pole ukládá číslo do databáze jako číslo s plovoucí desetinnou čárkou.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
cs: Minimální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
cs: Maximální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné maximum.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
cs: Zadejte řetězec, který má předcházet hodnotě, například '$ ' nebo '&euro; '. Množné a jednotné číslo oddělte svislou čárou ('koruna|koruny'). Pole je možné nechat prázdné.

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky pro nahrané soubory. Nezadávejte počáteční ani koncové lomítko.

en: Generic file
cs: Obecný soubor

en: Table of files
cs: Tabulka souborů

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: no preview
cs: žádný náhled

en: The preview image will be shown while editing the content.
cs: Náhled obrázku se zobrazí při úpravě obsahu.

en: Date type
cs: Typ data

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
cs: Zadejte řetězec, který bude připojen k hodnotě. Např. 'm', ' kb/s'. Nezdáte-li nic, nic se nezobrazí. Jednotné a množné číslo oddělte svislítkem ('libra|libry').

en: Thousand marker
cs: Oddělovač tisíců

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Trim length
cs: Délka oříznutí

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Nothing
cs: Nic

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.

en: Unformatted list
cs: Neformátovaný seznam

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota

en: Label display
cs: Zobrazení popisku

en: An autocomplete text field.
cs: Textové pole s automatickým dokončováním.

en: Display the label of the referenced entities.
cs: Zobrazit popisek odkazovaných entit.

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode

en: Default date
cs: Výchozí datum

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: The URL of the entity.
cs: URL entity.

en: Thin space
cs: Úzká mezera

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
cs: Všechny druhy entit, např. uzly, komentáře nebo uživatelé.

en: An entity field containing a boolean value.
cs: Pole entity obsahující logickou hodnotu.

en: An entity field containing an entity reference.
cs: Pole entity obsahující odkaz na entitu.

en: Choose the type of date to create.
cs: Vyberte typ data pro vytvoření.

en: Set a default value for this date.
cs: Nastavte výchozí hodnotu pro toto datum.

en: Telephone number
cs: Telefonní číslo

en: Display the ID of the referenced entities.
cs: Zobrazit ID odkazovaných entit.

en: An entity field containing a URI.
cs: Pole entity obsahující URI.

en: Number (decimal)
cs: Číslo (desetinné)

en: Number (float)
cs: Číslo (s plovoucí čárkou)

en: Number (integer)
cs: Číslo (celé)

en: An entity field containing a UNIX timestamp value.
cs: Pole entity obsahující časové razítko UNIX.

en: File URI
cs: URI adresa souboru

en: An entity field containing an email value.
cs: Pole entity obsahující hodnotu emailu.

en: "On" label
cs: Popisek pro hodnotu "zapnuto"

en: "Off" label
cs: Popisek pro hodnotu "vypnuto"

en: @label referenced from @field_name
cs: @label odkazovaný z @field_name

en: On label
cs: Popisek pro "Zapnuto"

en: Off label
cs: Popisek pro "Vypnuto"

en: Datetime Timestamp
cs: Časové razítko

en: Display prefix and suffix
cs: Zobrazit předponu a příponu

en: Text (plain)
cs: Text (prostý)

en: Text (plain, long)
cs: Text (prostý, dlouhý)

en: A field containing a long string value.
cs: Pole obsahující dlouhý řetězec.

en: Link to URI
cs: Odkaz na URI

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku

en: Field settings (@on_label / @off_label)
cs: Nastavení pole (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
cs: Zde musí být externí URL, např. %url.

en: @entity using @field_name
cs: @entity používající @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
cs: Propojí každou entitu @entity, která má nastavené pole @field_name na @label.

en: Future format
cs: Formát pro budoucnost

en: Past format
cs: Formát pro minulost

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
cs: Tam, kde se má formátovaný text intervalu objevit, použijte <em>@interval</em>.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
cs: Kolikrát se mají jednotky časového intervalu ve formátovaném výstupu objevit.

en: Future date: %display
cs: Datum v budoucnosti: %display

en: Past date: %display
cs: Datum v minulosti: %display

en: Date format: @date_format
cs: Formát data: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
cs: Vlastní formát data: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
cs: Časová zóna: @timezone

[ctx: decimal places]
en: Scale
cs: Rozsah

en: Display: @true_label / @false_label
cs: Zobrazení: @true_label / @false_label

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
cs: Viz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentace formátů data v PHP</a>.
