Data field (2.0.6) - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: list
kk: тізім

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: weight
kk: салмақ

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Time
kk: Уақыт

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Mode
kk: күй

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте

en: String
kk: Жазба жолы

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Direction
kk: Бағыт

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
