Data field (2.0.6) - en to or translation catalogue (19 entries)

en: list
or: ତାଲିକା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: weight
or: ଓଜନ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Mode
or: ଧାରା

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
