Data field (2.0.6) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: list
pa: ਲਿਸਟ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
