Data field (2.0.6) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: weight
se: deaddu

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: Attachment
se: Mielddus

en: Show
se: Čájet

en: of
se: oktiibuot
