Data field (2.0.7) - en to dz translation catalogue (36 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Search content
dz: ནང་དོན་འཚོལ་ཞིབ་འབད་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
