Data field (2.0.7) - en to hr translation catalogue (140 entries)

en: list
hr: lista

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: Small
hr: Mala

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: Refresh
hr: Osvježi

en: never
hr: nikada

en: Text
hr: Tekst

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Total
hr: Ukupno

en: Attachment
hr: Prilog

en: Email
hr: E-pošta

en: no
hr: ne

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Area
hr: Područje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: N/A
hr: N/D

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Line
hr: Redak

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Medium
hr: Srednji

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Month
hr: Mjesec

en: Details
hr: Detalji

en: Week
hr: Tjedan

en: Table
hr: Tablica

en: List type
hr: Tip liste

en: String
hr: Struna

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Rows
hr: Redovi

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Template
hr: Predložak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Show
hr: Prikaži

en: Key
hr: Ključ

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Select list
hr: Lista odabira

en: characters
hr: znakovi

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Above
hr: Iznad

en: Trimmed
hr: Skraćeno

en: Float
hr: Realni broj

en: Precision
hr: Preciznost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hr: Ukupan broj znamenki koje će se spremati u bazu podataka, uključujući i one desno od decimalnog zareza.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Check boxes/radio buttons
hr: Kućice odabira/radio gumbi

en: Single on/off checkbox
hr: Jednostavna omogućeno/onemogućeno kućica odabria

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)

en: Space
hr: Razmak

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Direction
hr: Smjer

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: URL to file
hr: URL ka datoteci

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka u fiksnom decimalnom obliku.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka u obliku plutajuće decimalne točke.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hr: Odredite strunu koja će biti prefiks ove vrijednosti, poput '$ ' or '&euro; '. Ostavite praznim ako ne želite prefiks. Razdvojite vriejdnosti jednine i množine s znakom cijev ('funta|funte').

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljni poddirektorij unutar odredišta otpreme gdje će se spremati datoteke. Ne unosite početne ili završne kose crte.

en: Generic file
hr: Generička datoteka

en: Table of files
hr: Tablica datoteka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hr: Odredite strunu koja će biti dodana iza vijednosti (sufiks), poput ' m', ' kb'. Ostavite praznim ukoliko ovo ne želite. Razdvojite vrijednosti jednine i množine s znakom cijevi (metar|metara).

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Trim length
hr: Skrati dužinu

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.
