Data field (2.0.7) - en to km translation catalogue (127 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Small
km: តូច

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: never
km: កុំ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: no
km: ទេ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Mode
km: របៀប​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Line
km: ជួរ

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Month
km: ខែ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Table
km: តារាង

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Key
km: សំខាន់

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Unformatted
km: ដែល​មិន​បាន​ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Trimmed
km: បាន​តម្រឹម

en: Float
km: អណ្តែត

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
km: ចំនួន​​​តួលេខ​សរុប​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទាំង​តួ​លេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ​ផង​ដែរ ។

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Check boxes/radio buttons
km: ប្រអប់​ធីក​/ប៊ូតុង​មួល

en: Single on/off checkbox
km: ប្រអប់​ធីក​បើក​/បិទ​ទោល​

en: Text area (multiple rows)
km: ផ្ទៃ​អត្ថបទ​ (ជួរ​ដេក​ច្រើន​)

en: Space
km: ទំហំ

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Direction
km: ទិស

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: URL to file
km: URL ​ទៅ​ឯកសារ

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​លេខ​នៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ក្នុង​ទ្រង់​ទ្រាយ​ទសភាគ​ថេរ ។

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
km: វាល​នេះ​រក្សា​ទុក​លេខ​នៅ​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ក្នុង​ទ្រង់​ទ្រាយ​ចំណុច​អថេរ ។

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
km: តម្លៃ​អប្បបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ ។ ទុក​ចន្លោះ ​សម្រាប់​គ្មាន​អប្បបរមា ។

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
km: តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន​អតិបរមា ។

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
km: កំណត់​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ដាក់បុព្វបទ​ទៅ​តម្លៃ​ ដូច​ជា​ '$ ' ​ឬ​ '&euro; ' ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន ។ បំបែក​តម្លៃ​ឯកវចនៈ និង​ពហុ​វចនៈ​ជា​មួយ​បំពង់​ ('pound|pounds') ។

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
km: ថត​រង​ស្រេច​ចិត្ត​នៅ​ក្នុងទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ ។ កុំ​រួម​បញ្ចូល​សញ្ញា​ (_) នៅ​ពី​មុខ ឬ​នៅ​ពី​ក្រោយ​ ។

en: Generic file
km: ឯកសារ​ទូទៅ​

en: Table of files
km: តារាង​ឯកសារ

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: no preview
km: គ្មាន​ការ​មើល​ជា​មុន

en: The preview image will be shown while editing the content.
km: ការ​មើល​រូបភាព​ជា​មុន​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ ខណៈ​ពេល​កំពុង​កែ​សម្រួល​មាតិកា ។

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
km: កំណត់​ខ្សែ​អក្សរ​ដែល​គួរ​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម​បច្ច័យ​ទៅ​តម្លៃ ដូចជា ' m', ' kb/s' ។ ទុក​ទទេ​ប្រសិនបើ​គ្មាន ។ ញែក​តម្លៃ​ឯកវចនៈ និង​តម្លៃ​ពហុវចនៈ​ដោយ​សញ្ញា (|) ('pound|pounds') ។

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -

en: Trim length
km: ប្រវែង​កាត់​តម្រឹម

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។
