Data field (2.0.7) - en to ku translation catalogue (93 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: weight
ku: کێش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Number
ku: ژمارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Small
ku: بچووک

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: never
ku: هیچ کات

en: Text
ku: دەق

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Email
ku: ئیمێل

en: no
ku: نەخێر

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Mode
ku: جۆر

en: N/A
ku: نییە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Line
ku: هێڵ

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Month
ku: مانگ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Table
ku: خشتە

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Key
ku: کلیل

en: characters
ku: هێما

en: Unformatted
ku: فۆرمات نەکراو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Above
ku: سەرەوە

en: Trimmed
ku: داتاشراو

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Space
ku: بۆشایی

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Boolean
ku: بوولی

en: Comma
ku: کۆما

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -

en: Generic file
ku: پەڕگەی بزێو

en: Table of files
ku: خشتەی پەڕگەکان

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە

en: no preview
ku: پێشبینی نییە

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
